HaKaN OTO

Firmamız Sorunsuz Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutarak, Satış Sonrası Geri İade Garantisi İle RenauLT Fiat Marka Oto ve Ticari Araçlarını Orjinal Çıkma Yedek Parça Satışını Yapmaktadır. RenauLT Fiat Orjinal Çıkma Yedek Parça RenauLT Fiat Orjinal Çıkma Yedek Parçalar Kaza Yapmış, Hasarlı, Pert Olmuş Araçlar Gerek Sigorta Şirketlerinden Gerekse Birinici Şahıslardan Alınmaktadır. Fiat Orjinal Çıkma Yedek Parçalar Hasarlı Araçlardan Zarar Görmemiş Parçaların Uzman Ekip ve Ekipmanlarca Sökülüp Son Kontrollerinin Yapılması İle Satışa Sunulmaktadır. RenauLT Fiat Orjinal Çıkma Yedek Parçada Garanti Satın Almış Olduğunuz veya Sipariş Vermiş Olduğunuz Fiat Orjnal Çıkma Yedek Parçaları Bozuk veya Arızalı Çıkması Durumunda Firmamızın Geri iade Garantisi Altındadır. RenauLT Fiat Orjinal Çıkma Yedek Parça Adrese Teslim Firmamızdan Sipariş Vermiş Olduğunuz Orjinal  Çıkma Yedek Parçalar Sipariş Verdiğiniz Gün İçerisinde Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmasına Adresinize Teslim Olmak Üzere Verilir.


Neden Hakan Oto?Uzman Kadro

Koşulsuz müşteri memniyetini sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak.


Size Önem Veriyoruz

Her türlü görüş, öneri ve eleştiriye açık olmak. Çalışmalarımızın her alanda kaliteyi ve kalite bilincini yaymak ve uygulamak..


Kaliteden Ödün Vermiyoruz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet standardını sürekli yükseltmek. Hizmetiçi eğitimlerimizle personelimizi eğitip geliştirmek.


Güvenilir Hizmet

Oluşabilecek her türlü soruna önceden hazırlıklı olmak ve en hızlı ve etkili çözüm üretmek. Firma içi ve dışı iletişimleri hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmek.